PPL
Nyní snižujeme ceny, dáváme slevy !

 

 

Vážení zákazníci, v těchto dnech probíhá úprava cen a textů. Po sedmi letech opět nejsem plátce DPH a to od 30.11.2023.

Proto již u zboží není možný odpočet DPH. Změna se týká pouze plátců DPH – živnostníků a firem.

U prodeje koncovým zákazníkům naopak můžeme někdy nabídnout nižší ceny.

Omlouváme se za dočasné nesrovnalosti u textů a cen.  

 

Vážení zákazníci,

jako jedni z mála důkladně zkoušíme každý náhradní díl.

Za funkčnost a kvalitu dílů při prodeji ručíme a díly patřičně značíme pro případ reklamace.

O nás

Naše činnost

Společnost Díly Škoda Novák & Lušovský Vám nabízí použité originální náhradní díly na vozy Škoda, demontované z havarovaných nebo jinak poškozených automobilů.  
Nabízíme díly na vozy od roku výroby 2000
Pro havarované vozy máme vlastní přepravu a náhradní díly z vozidel osobně demontujeme.

Vrakoviště trochu jinak

Vše pod jednou střechou. Náhradní díly určené k prodeji jsou označeny, uloženy ve skladu a připraveny k okamžitému převzetí zákazníkem. U nás se nesetkáte s napůl rozebranými auty odstavenými venku ani nečekáte na demontáž dílu.

Kvalita

Náhradním dílům věnujeme patřičnou péči, již před demontáží vozu, kdy se nejprve ( v závislosti na poškození celku ) vyzkouší funkce všech prvků, a pokud je to možné, provede se zkušební jízda. Dále se pak jednotlivé díly před uložením do skladu kontrolují, testují, čistí, konzervují, případně balí.

Pokud není díl z jakéhokoli důvodu odzkoušený, je označený. Zákazník je na tuto skutečnost upozorněn a jsou mu nabídnuty zvláštní podmínky prodeje a případného vrácení dílu.

Pro lepší spolupráci se zákazníky některé náhradní díly jako např. agregáty nebo elektronické součásti při prodeji označujeme a fotíme pro případ vrácení. Více o prodeji a záruce najdete v sekci Obchodní podmínky.

Jak nakupovat

Pokud potřebujete nějaký náhradní díl, máte možnost se nejprve podívat na naši nabídku v sekcích Aktuální nabídka dílů a Vozy na ND. Pokud na stránkách nenajdete, co jste hledali, nezoufejte, je to pouze zlomek naší skutečné nabídky.

U většiny agregátů a elektronických součástek je potřeba vědět číslo dílu (např.: 6Q0 820 803 R ). Proto si jej dopředu zjistěte.

Kontaktujte nás výhradně telefonicky. Je to nejjednodušší a nejrychlejší způsob jak se domluvit a získat potřebné informace. Na maily a sms poptávky neodpovídáme.

Rádi bychom dále upozornili, že nejsme e-shop a zboží nelze na našich stránkách koupit ani rezervovat.

Náhradní díly také zasíláme přepravní službou PPL po celé ČR a SR, kromě velkých, těžkých a neskladných balíků. Preferujeme však osobní převzetí, kdy si zákazník díl prohlédne nebo vyzkouší. Jedná se přece jen o věc použitou, o které může mít každý zákazník jinou představu.

Pro  karosáře

Jako jedni z mála Vám prodáme výřez karoserie. Z připravených holých skeletů nebo částí karoserií vám dle vašeho požadavku speciální technikou vyřízneme jakýkoli díl. Např.: práh, sloupek, podběh, špici podběhu, zadní bočnici, zadní čelo, střechu, bok střechy, nosník...

Provozovna
Sklad
Výřezy karoserií

Spotřební díly "za pár kaček":    
puntik 12 Brzdové kotouče        puntik 12 Brzdové destičky        puntik 12 Brzdové bubny a obložení       puntik 12 Tlumiče pérování...